June 14, 2024

Canadiannpizza

Cooking Is My World

Geriausios vietos nusipirkti Prosecco

I 10 prosecco migliori d'Italia (e forse del mondo) - ilGiornale.it

Nepaneigsite, jog daugelis galvojate, kad Prosecco yra paprastas putojantis vynas. Na, dėl putojančio vyno – tebūnie, bet paprastu jo tikrai nepavadinsi. Tai – Italijos pasididžiavimas. Prosecco yra vertinamas dėl savo šviežio charakterio, todėl senėjimas paprastai trunka mėnesius, o ne metus. Šis vynas  mažiau liečiasi su mielių nuosėdomis ir išlaiko vaisinį jaunatvišką aromatą, taip pat reikalauja mažiau rankų darbo, o tai sumažina galutines išlaidas. Prosecco yra jaunas vynas, kurį geriausia vartoti kol jis yra šviežias.

Natūraliai kyla klausimas,  kur geriausia nusipirkti kokybišką šio vyno butelį. Pirmiausiai atsakome, vargu ar tai padarysite prekybos centre. Rinkitės specializuotas gėrimų parduotuves. Kokybiškas Prosecco vynoguru.lt svetainėje tikrai neleis nusivilti. Juolab, kad elektroninėje parduotuvės versijoje egzistuoja filtravimo sistema, kuri leis išsirinkti gėrimą pagal kainą, kilmės šalį, vyno gamintoją, pagal tai su kuo geriamas vynas ir panašiai. Turėtumėte žinoti, jog šioje vietoje parduodamas Prosecco rožinio atspalvio putojantis vynas yra  išsiskiriantis dominuojančiais granatų, rožių aromatais bei vaisių gėlių poskoniais. Pagamintas iš Glera ir Pinot Noir (10-15%) rūšies vynuogių. Tai tikrai aukštos kokybės ženklas. 

Dažnam pirkėjui, kaip pasakoja vynoguru.lt specialistai,  kyla klausimas su kuo tinkamiausia gerti šį gėrimą? Jie atsako, kad dėl lengvo skonio puikiai tinka kaip aperityvas, taip pat derinamas su lengvais bei žuvies patiekalais, itališkais pyragaičiais. Taip pat, jo  gaivinantys burbuliukai kartu su saldžiu vaisių aromatu unikaliai dera su aštriais tailandietiškais patiekalais ar kariais, pagamintais iš vištienos ar krevečių.  Be to visuomet galite atrasti savo skonio derinius. Tiesiog nereikia bijoti eksperimentuoti. 

Galiausiai atminkite, jog Prosecco yra idealus aperityvas ir ir yra įtrauktas į geriausių restoranų vynų sąrašą kartu su šampanu.